پارتیشن خانگی

پارتیشن خانگی

امروزه استفاده از پارتیشن در همه فضاهای زندگی و کار به چشم می آید. پارتیشن خانگی رده ای از انواع پارتیشن می باشد که مصرف خانگی دارد. از این نوع پارتیشن برای تقسیم فضاهای خانگی استفاده میشود. البته با توجه فضای متفاوت خانه از فضای اداری استفاده از متریال های متفاوت تر در این نوع پارتیشن بیشتر به چشم می خورد. یکی از انواع معروف و مورد تقاضا برای پارتیشن بندی خانگی ، پارتیشن چوبی می باشد.

امروزه استفاده از پارتیشن خانگی در مباحث دکوراسیون داخلی منزل بسیار مورد استفاده است بنابراین آشنایی با مدل های مختلف پارتیشن های خانگی مدرن و جدید این فرصت را به ما می دهد که با دید وسیع تر و بهتری نسبت به دکوراسون داخلی منزلمان اقدام کنیم.

.

 

انواع پارتیشن خانگی

پارتیشن های خانگی انواع مختلفی را دارند. در زیر برخی از انواع را معرفی می کنیم.

پارتیشن خانگی چوبی

پارتیشن های خانگی چوبی بیشترین مصرف را در بین مشتریان دارند. این پارتیشن ها بر دو دسته متحرک و ثابت تقسیم می شوند.

پارتیشن چوبی متحرک

پارتیشن چوبی متحرک در حقیق همان پاراوان می باشد که در طرح ها و رنگ بندی های مختلف چوبی تولید می شود. این پارتیشن های چوبی ابعاد مشخصی را دارند ولی در صورتی که شما مایل به سفارش ابعاد خود می باشید می توانید با ما تماس بگیرید.

پارتیشن چوبی ثابت

پارتیشن های چوبی ثابت در حقیقت دیوارهای چوبی ثابتی هستند که بر اساس سفارش مشتری نصب می شود. استفاده از خلاقیت و هنر در نصب این دیوارها بسیار مهم می باشد.

استفاده از پارتیشن های خانگی

پارتیشن های خانگی برای جداسازی قسمت های مختلف منازل در دکوراسیون داخلی استفاده می شود. از این پارتیشن ها می شود برای جداسازی اکثر جاهای منزل استفاده نمود و یا اینکه به عنوان طرح های زیبا در دکوراسیون داخلی برای زیبایی استفاده کرد. هرچند استفاده از دیوارها برای ایجاد قسمت هایی با دسترسی پایین در خانه ها انجام می شود ولی بعضا دیوارها موانعی برای زیبایی خانه ها هستند. به عنوان مثال وقتی می خواهید در گوشه ای از هال منزل تان کتابخانه اجیاد کنید بدترین راهکار استفاده از دیوار است. در چنین حالتی شما می توانید با استفاده از پارتیشن خانگی زیبایی بیشتری به منزل خود داده و همچنین به هدفتان برسید.

گالری عکس پارتیشن خانگی

 

خرید و قیمت پارتیشن خانگی

برای استعلام قیمت پارتیشن و خرید پارتیشن با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *