پارتیشن اداری

پارتیشن اداری , اجرا و نصب پارتیشن اداری | آراپارتیشن مجری انواع پارتیشن های اداری در سازمانها و ادارات خصوصی و دولتی می باشد. با توجه به نیاز بالای ادارت و سازمان ها و شرکت ها به جداسازی فضاهای کاری خود آرا پارتیشن در مقوله پارتیشن بندی ادارات می تواند همکاری مطمئن برای شما باشد. تجربه چندین ساله ما در این زمینه باعث شده است که بهترین کار را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم.

اعتماد شما مشتریان عزیز در ابتدای کار باعث می شود که پرسنل و مهندسین ما بهترین طرح را برای شما در نظر گرفته و اجرا نمایند، هر چند ما تابع سلیقه و درخواست های شما هستیم ولی در طول کار مشاوره های صادقانه را در اختیار شما قرار می دهیم تا خروجی کار علاوه بر زیبایی به لحاظ اقتصادی نیز به صرفه تمام شود.

پارتیشن اداری پارتیشن اداری

مشتری مداری از جمله عوامل مهمی است که اگر شرکتی به آن بسیار دقت داشته باشد و این موضوع را زیر ذره بین خود قرار دهد قطعا نصف بیشتر راه برای موفقیت خود را طی کرده است ما نیز مانند تولید کنندگان و فعالانی که در عرصه صنعت در دنیای امروزه فعالیت می کنند به مسئله مشتری مداری بسیار دقت کرده ایم تا بتوانیم هم حقوق مصرف کننده و هم تکریم مشتریان را رعایت کرده باشیم .

 

پارتیشن , پارتیشن دوجداره , پارتیشن اداری , پارتیشن تک جداره , پارتیشن ام دی اف

آرا پارتیشن طراح و مجری انواع پروژه های پارتیشن و دکوراسیون اداری

برای استعلام قیمت پارتیشن و هماهنگی اجرا با ما تماس بگیرید.

تلفن : ۰۲۱۴۴۴۸۴۲۹۱ – ۰۹۱۲۵۴۵۴۶۶۱

.

عکس پارتیشن اداری

پارتیشن اداری آرا

پارتیشن های اداری نامی است که بیشتر برای جداسازی فضا در ادارت و سازمانها استفاده می شود و در حقیقت این نوع از پارتیشن نامی است که به طور عموم برای پارتیشن بندی ام دی اف (تک جداره و دوجداره ) و یا شیشه ای و … استفاده می شود. به طور کلی هر نوع جداسازی فضا در ادارات و سازمانها با اصطلاح پارتیشن اداری نامیده می شود. ما در راستای ارائه خدمات به سازمانها ، ادارات و شرکت ها اقدام به ارائه خدمات پارتیشن بندی فضاهای آنها نموده ایم.

همواره ما طی سال های طولانی در زمینه پارتیشن بندی اداری و میز و کمد اداری زحمت های زیادی را کشیده ایم و سعی کرده ایم دقت های بسیاری را در نظر داشته باشیم تا بتوانید یک محصولی را ارائه دهیم که هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت مناسب باشد و بتواند به نیازهای مشتریان ما پاسخ دهد .

خوشبختانه با استقبال و علاقه ی که مشتریان ما به محصولاتمان داشته اند و همیشه مورد حمایتشان بوده ایم ما نیز سعی میکنیم که اعتماد مشتریان خود را محفوظ نگه داریم و همیشه این موضوع در اولویت برنامه های شرکتمان بوده است زیرا اعتماد به عنوان اصلی ترین سرمایه برای یک شرکت و تولید کننده محسوب می گردد .

تولید پارتیشن اداری در شرکت آرا

تولیدکنندگانی که در بخش پارتیشن اداری و پارتیشن دوجداره در حال فعالیت هستند همیشه نباید تنها به تجهیزات و ماشین آلات خود اهمیت بدهند چون زمانی خط تولید و تجهیزات پیشرفته برای شما اهمیت دارد که مشتری و افراد مصرف کننده وفاداری وجود داشته باشند ، اگر خط تولید پیشرفته وجود داشته باشد اما مشتری خروجی وجود نداشته باشد در نهایت هیچ سودی نخواهد داشت و کاملا این موضوع برای همه ی تولید کننده گان و فعالان اقتصادی و … مطرح می باشد .

اما بهترست علاوه بر اینکه شرکت های فعال با توجه به قیمت مناسب و کیفیت خوب با یکدیگر رقابت می کنند ، رقابتی بر رعایت حقوق مشتری و همچنین کسب اعتماد مشتری نیز داشته باشند . اما متاسفانه برخی از مشتریان زمانی که به دنبال خرید پارتیشن دوجداره اداری یا تکجداره هستند در این رابطه گاهی با برخی مشاوره ها یا رفتارهای غلط و راهنمایی های اشتباهی از سوی همکاران مبتدی و غیر حرفه ای روبرو می شوند که باید بدانند غالبا این افراد به کپی برداری غیر اصولی علاقه دارند

این موضوع بسیار ما را ناراحت می کند زیرا این کپی برداری ها و بکار گیری این شیوه های غیر اصولی نمی تواند آنها را به موفقیت برساند و مدتی کوتاه دوام خواهد داشت و در نهایت سبب می شود آنها از رقابت خارج شوند . یکی دیگر از موضوعاتی که بسیار مهم و اساسی است خدمات قبل و پس از فروش می باشد .

حقوق مشتری در آراپارتیشن

شرکت آراپارتیشن همواره حقوق مشتریان عزیز را محترم می شمارد و در ضمن ورود آنها برای خرید برخوردی مودبانه و محترم داشته است و پیش از آنها مشتری اقدام به خرید نماید مشاوره های لازم را برای آنها فراهم می کند و همچنین بازدید رایگان و ارائه طرح سه بعدی از پارتیشن اداری پیش از تولید و اجرا محصولاتی مانند پارتیشن ، پارتیشن دوجداره و کمد اداری و میزاداری را برای مشتریان محیا می کند که در نهایت با قیمتی مناسب و کیفیتی عرضه می شود که قابل مقایسه با نمونه های موجود در بازار نمی باشند.

و پس از اجرا و نصب شامل خدمات پس از فروش می شوند که اگر مشکل و عیوبی وجود داشته باشد برطرف می گردد تا بتواند رضایت کامل مشتری را بدست بیاوند و یا در صورت لزوم جابه جای پارتیشن و دیگر محصولات در دستور کار قرار داده شود .

اگر تولید ملی و حمایت از مصرف کننده شعار ما باشد باید از این موضوع را از خودمان شروع کنیم و همیشه کالای ایرانی بخریم که نه فقط شعار بدهیم بلکه موضوع را عملی کنیم و در مقابل تولید کننده وظیفه دارد این اعتماد مشتری و حمایت را حفاظت کند . ما همیشه امیدواریم که مشتریانمان همیشه به ما اعتما کنند و ما نیز از این گنجینه ی ارزشمند به نحوه ی صحیح مراقبت کنیم و رضایتشان را در اولویت قرار دهیم .

انواع پارتیشن اداری

پارتیشن های اداری انواع مختلفی را دارند.

  • پارتیشن اداری شیشه ای

این نوع از پارتیشن شیشه ای که در ادارات استفاده می شود برای فضاهای بزرگی مناسب است تا نور به اندازه کافی به قسمت های میانی ساختمان نیز برسد و بواسطه پارتیشن نور قطع نشود. از طرفی هم علیرغم کنترل صدا در بین کارمندان نمای فلت و یکپارچه ای را می دهد.

  • پارتیشن اداری دوجداره

  • پارتیشن اداری تک جداره

  • پارتیشن اداری ام دی اف

  • پارتیشن اداری متحرک

قیمت انواع پارتیشن اداری

با توجه به اینکه قیمت تمام شده انواع پارتیشن بندی بر اساس متریال استفاده شده از نوع ورق ام دی اف و سایر وسایل استفاده شده متفاوت خواهد بنابراین خواهشمند است با ما تماس بگیرید.

برای سفارش نصب پارتیشن و یا استعلام قیمت پارتیشن با شماره های ما تماس بگیرید.


با پارتیشن آرا بهترین تجربه را داشته باشید !