چرا پارتیشن

چرا پارتیشن؟

چرا پارتیشن ؟ از گذشته تا به امروز، همواره فضایی که صاحبان مشاغل در آن مشغول انجام فعالیت بوده اند یکی از مهم ترین مسائل طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شده است. فضای کاری همیشه با منزل تفاوت هایی اساسی داشته و این تفاوت ها روز به روز با بیشتر شدن تاثیر چیدمان بر روی حرفه افراد، پر رنگ تر می شوند. محل های کاری شکیل تر و زیبا تر، پر درآمد تر و پر طرفدار تر شدند. به این دلیل که افراد ترجیح می دادند با شرکت هایی سر و کار داشته باشند که از لحاظ بصری مبلمان اداری و دکوراسیون مناسبی داشته باشند. بنابر این به تدریج هنر طراحی دکوراسیون و چیدمان برای افرادی که محلی برای شغل و کار خود داشتند و در بازار به دنبال جذب مشتری و پیشرفت بودند، به عنوان یک رکن اصلی و مهم شناخته شد.

از این رو علاوه بر تغییر دکوراسیون در طول سال و نیاز به داشتن دکور و چیدمان متحرک جهت صرفه جویی در هزینه ها، به این علت که دفترهای کاری اغلب در حال جابجایی بودند و شغل بعدی که میخواست در آن محل شروع به فعالیت کند نیازهای همسانی با شغل قبلی از نظر تعداد پرسنل، تعداد اتاق مورد نیاز و جانمایی وسایل نداشت، پارتیشن ها می توانستند گزینه بسیار مناسبی باشند. چون دیوارهای ثابت جزء ساخت و ساز به حساب می آیند و گذاشتن و برداشتن هر روزه آن ها کاری نشدنی بود کم کم پارتیشن های قابل جابجایی طرفداران خود را پیدا کرد و به تدریج با پیشرفت طراحی داخلی، همه موارد ذکر شده جای خود را به پارتیشن ها دادند، استفاده از پارتیشن در دفاتر کار همه گیر شد و امروزه دیگر جزء جدا نشدنی طراحی داخلی به شمار می آیند.

.

 

پارتیشن اداری

ویژگی مثبتی که پارتیشن اداری نسبت به سایر جداکننده ها در گروه مبلمان اداری و مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی دارد، علاوه بر خاصیت جابجایی، توانایی تنظیم میزان نور محیط است که با توجه به جنس شیشه طرح و میزان نور عبوری از آن قابل تغییر است. با این مزیت می توان محیط کاری یک شرکت یا سازمان را بسیار با انرژی تر و پویا تر نشان دهد.

در محیط های گوناگون اداری بسته به هدف استفاده از پارتیشن بندی، می توان انواع مختلف آن را به کار گرفت. به عنوان مثال اگر هدف ما آکوستیک کردن محیط از سر و صداهای مزاحم و یا از تهویه و گردش هوا باشد می توانیم از پارتیشن های دو جداره استفاده کنیم و از نظر ارتفاع، پارتیشن بلند ارتفاع کتیبه تا سقف، که کاملا محیط را پوشش می دهد، انتخاب کنیم. اما اگر هدف ما صرفا جدا کردن بخش پرسنل شرکت از مراجعه کنندگان باشد و گردش هوا و عبور نور و صدا دیگر اهمیتی نداشته باشد، می توانیم از پارتیشن های تک جداره با ارتفاع کوتاه استفاده نماییم تا فقط جداسازی محیط و تفکیک بخش های مختلف از یکدیگر صورت گیرد.

در نهایت اگر بخواهیم مزایای استفاده از پارتیشن ها را نام ببریم به موارد زیر می رسیم:

نصب سریع و عدم اتلاف وقت افراد، زیبایی و دارا بودن جنبه دکوراتیو، تنوع در طرح و رنگ و اندازه، قابلیت حمل و نقل و جابجایی آسان، امکان مونتاژ و دمونتاژ سریع

قیمت پارتیشن

برای استعلام قیمت پارتیشن فریم لس با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *