پارتیشن های مد روز , پارتیشن مدرن

پارتیشن های مد روز : در زمان های قدیم در مصر باستان و همچنین در امپراتوری های چین از پارتیشن بندی استفاده می کردند. زمانی که در محیط های زندگی با تفکر و خلاقیت از پارتیشن بندی استفاده می شود سبب ایجاد یک مکان امن و راحت برای امور متفاوت می شود که در نهایت موجب برقراری آرامش خواهد شد.

در فضاهای مختلف زمانی که از پارتیشن استفاده می شود تهویه هوای طبیعی در درون محیط صورت می گیرد و نور کافی خواهد بود و همچنین پنل های قابلیت جابه جایی خواهند داشت.

در صورت استفاده از پارتیشن می تواند به ظاهر محیط و دکوراسیون فضای داخلی طرح شیک بخشید. از پارتیشن های پارچه ی یا پارتیشن های شیشه ای چوبی برای ایجاد یک حریم خصوصی نیز استفاده می شود.در پارتیشن های اتاق به نسبت پارتیشن های اصلی دارای تزئین بیشتری هستند و در آنها رنگ های زیبایی بیشتری استفاده شده است و نسبت به موارد دیگر چشم گیرتر هستند ، در نهایت برای تزئین یا طراحی های داخلی از آنها استفاده می شود.

پارتیشن های اتاق های مدرن ، می توانند نمایش دهنده ی تکنیک های خلاقانه و طرح های شیک تزئیناتی باشند که سبب می شود طرح اتاق برجسته تر شوند و در نهایت فرمی منحصر به فرد به خود گیرد .

پارتیشن مدرن

ما سعی می کنیم برای شروع سلیقه مشتریان عزیزمان را در نظر بگیرین و با توجه به روان شناسی افراد و تحقیق های گسترده ی که انجام داده ایم و افزون بر این موارد با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا محصولی با کیفیت و متنوع به مشتریانمان ارائه دهید . رضایت مندی مشتری به عنوان هدف اصلی ما می باشد.

پارتیشن : افرادی که دوست ندارند تمام محیط کاری یا منزلشان باز یا بسته باشد و میخواهند به اصطلاح ترکیبی از این دو باشد ، پارتیشن را پیشنهاد می نماییم . پارتیشن های چوبی که از ساخته شده از ام دی اف هستند در دکوراسیون به عنوان نقطه اصلی دکوراسیون به شمار می روند .

در این قسمت در بخش اتاق نشیمن از پارتیشن های استفاده شده است که با پنل های چوبی زیبا و با کیفیت پوشانده شده است ، افزون بر نور پردازی مناسب ، اندکی بخش دورنی اتاق را خاص تر جلوه داده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *