پارتیشن و محیط اداری

پارتیشن و محیط اداری : در ادامه این مطلب سعی کرده ایم که شما را با قسمت های مختلف که در فضاهای اداری وجود دارد آشنا کنیم دقت داشته باشید که روند طراحی در همه ی بخش ها به یک شکل است و در واقع هنر پارتیشن بندی است که باید با استفاده از قابلیت ها و توانایی های که دارد هر مکان را مناسب با کاربری آن طراحی و ایجاد نماید.

 

پارتیشن و محیط اداری

 

یکی از رایج ترین و اصلی ترین مشکلاتی که در مراکز اداری برای طراحان وجود دارد ، ایجاد تغییرات مداوم در ساختار اداری و پیشرفت های تکنولوژی می باشد که همواره به فضاهای جدید نیاز دارد یا باید فضاهای قدیمی را حذف نمود که این فرایند با استفاده از پارتیشن دوجداره و هم از نوع الیت به نوع چیدمان مدولار و دیوار بندی کمک فراوانی می کند. در طراحی فضاهای اداری و نحوه ی انجام فعالیت ها چگونگی تصمیم گیری در مورد فضاهای ثابت و چیدمان مبلمان و فضای داخلی بسیار حائز اهمیت می باشد که این تصمیم گیری ها برای جداسازی فضاها با استفاده از پارتیشن به عنوان بهترین انتخاب می باشند.

طراحان همواره تلاش می کنند که طرحی را که انجام می دهند بادوام باشد و همچنین دارای انعطاف پذیری های لازم باشد و در این باره طراحی عناصر ثابت فضا با دوراندیشی لازم بسیار اهمیت داشته است اما در باره چیدمان اداری و طراحی فضاهای داخلی با توجه به اینکه به تغییرات آنها به دور اندیشی نیازی نیست ولی با توجه به اینکه به طراحان دکوراسیون اداری اشاره شد اما در برخی موارد مدیر مجموعه خود امور طراحی و برنامه ریزی را بر عهده می گیرد ؛ مدیران محترم می توانند برای رسیدن به موفقیت این مطلب را به دقت مطالعه نمایند و فراموش نکنید که پارتیشن می تواند در رسیدن به این اهداف بسیار برای شما مهم باشد.

فراموش نکنید که تنها استفاده از پارتیشن نمی تواند شما را به موفقیت برساند و بلکه پارتیشن به عنوان ابزاری است که می تواند به شما در داشتن فضای مناسب و چگونگی چیدمان مناسب کمک کند و همچنین استفاده از هر نوع پارتیشن نمی تواند این اتفاق را برای شما به وجود آورد و باید در نوع پارتیشن بسیار دقت کنید و از نوع مدولار باشد و یا دوجداره و آکوستیک باشدکه برای فضای اداری ما مناسب باشد و این گونه پارتیشن ها با توجه به آنچه در موردشان بیان کردیم دوجداره اداری الیت نامیده می شوند. به همین جهت شرکت ما اقدام به تولید محصولاتی نموده است که به عنوان یک سیستم کارآمد و قابل استفاده در سیستم اداری باشد و تا بتواند مدیران را به موفقیت نزدیک کند.

همواره تاکید می شود که از بهترین و ایده آل ترین مدل پارتیشن استفاده کنید زیرا ما به عنوان تولید کننده پارتیشن هستیم که در نوع دو جداره ، پارتیشن اداری ، الیت و در انواع شیشه ی یا کوتاه و سقفی فعالیت داشته ایم اما به صورت کلی باید برای تجهیزات اداری و در انتخاب مصالح دقت فراوانی شود و بدون تحلیل از استفاده تجهیزات و مبلمان و مصالح خودداری کرد.

در اصل باید در انتخاب هر کدام از موارد و ترکیب آنها با یکدیگر در بخش های ساختمان اداری توجه خاصی داشته باشیم و حتی زمانی که می خواهیم رنگ و مدل آنها را انتخاب کنیم از عجله دوری کنیم ؛ این بحث ها مبنی بر این نیست که همیشه گران ترین چیزها را خریداری کنیم بلکه هدف این است که با بررسی دقیق به ارزان ترین این مصالح دست پیدا کنیم و به اصطلاح از دوباره کاری ها جلوگیری کنیم و اگر اشتباه خرید کنیم مجبوریم دوباره هزینه های زیادی پرداخت کنیم.

در باره خرید پارتیشن باید به مباحثی چون عایق بودن آنها در برابر صوت ، مقاومت در برابر آتش سوزی ، وزن و سرعت نصب آنها و همچنین نوع اتصال آنها که باید حتما الیت باشد و از نظر استحکام نیز باید از ستون های ۲۵ میلی متری باشد و از نظر تعمیر و نگهداری و استاده از شیشه ۶ میلی متری باشد .

از نظر ام دی اف نیز از نوعی باشد که بتواند با دستمال مرطوب شستشو داده شود و در برابر حرارت ، صوت عایق باشد و در مقابل خراش و ضربه مقا.مت داشته باشد و همچنین توصیه جدی که نباید آن را فراموش کرد این است که در بخش پایین پارتیشن از ام دی اف استفاده شود و در همه ی موارد از شیشه استفاده نشود زیرا در معرض آسیب قرار می گیرد و بسیار خطرساز خواهد بود .

همیشه به خاطر داشته باشید که شما باید حافظ جان و امنیت مشتریان و پرسنل و کارکنان خود باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *