پارتیشن شیشه ای , اجرا و نصب پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای نوعی از پارتیشن های رایج برای تقسیم بندی فضا می باشد. در این از پارتیشن به جای استفاده از ورق های ام دی اف از شیشه استفاده می شود. این نوع از پارتیشن می تواند بدون فریم و یا با فریم باشد. پارتیشن های با جداره شیشه فریم دار برای ابعاد بزرگتر مناسب تر هستند. به دلیل استحکام بالای فریم ها می توان دیوارهای بلندتر و بزرگتری را نصب کرد. فریم های استفاده از جنس آلومینیوم می باشد.

 

پارتیشن شیشه ای

 

امروزه با توجه به مشکلات و مشغله های که در کار وجود دارد. ، افراد بیشترین زمان خود را در محل کار سپری می کنند. به همین جهت استفاده از پارتیشن شیشه ای موجب می شود تا تاثیر روحی و روانی خوبی بر روی ذهن کارمندان و مراجعین به اداره ها داشته باشد. پارتیشن های شیشه ای را می توان در دسته پارتیشن فریم لس نیز دسته بندی کرد.

.

.

پارتیشن شیشه ای آرا

پارتیشن های شیشه ای هم جذابیت ویژه ی به محیط می دهند و هم موجب می شوند تا در دکوراسیون فضا هیچ تضادی ایجاد نگردد. علاوه بر آنچه بیان کرده ایم نباید از این نکته غافل شد که این پارتیشن ها هم مقرون به صرفه و هم قابلیت جابه جایی و نصب آسانی داشته اند.

در پارتیشن های شیشه ای به دلیل اینکه متریال اولیه آنها شیشه می باشند به همین جهت می توان از کل پانلهای جداکننده پارتیشن استفاده کرد. و برای اینکه حریم خصوصی در محیط حفظ شود از شیشه های رنگی یا کدر می توان استفاده نمود که این مورد به عنوان یک مزیت عالی برای اتاق مدیران و کارکنان می باشد. این نوع پارتیشن ها  استحکام کافی دارند و علاوه بر آن می توانند نظر ببیننده را به خود جذب نمایند. و فرم های شیک و زیبایی داشته باشند که شبکه های ازکانال هندسی را دارا می باشند و در نهایت سبب جلوگیری از پیچیدگی اسکلت خواهند شد و برای نگه داشتن شیشه مقاومت لازم را دارند.

در تیغه بندی پارتیشن شیشه ای فضای شاداب و دارای نور کافی برای کارکنان محیا خواهد شد.

پارتیشن شیشه ای دوجداره

بیشتر مردم همواره به جای استفاده از پارتیشن تک جداره از پارتیشنی استفاده می نمایند که از پخش صدا جلوگیری کند. و لازم است بدانید که در پارتیشن های دوجداره شیشه، از شیشه ای استفاده میشود که عایق صوتی است. بنابراین برای جلوگیری از آلودگی صدا به عنوان بهترین و ایده آل ترین روش می باشند و برای کارکنان محیطی آرامی را فراهم می آورند. برای این منظور می توان از partition شیشه ای آلومینیومی استفاده کرد. این پارتیشن ها با فریم آلومینیومی استحکام بالایی نیز دارند.

این نوع پارتیشن برای داشتن نماهای خاص نمونه های متفاوتی دارند. پارتیشن شیشه ای سولید یکی از انواع آنهاست که شیشه های دوجداره در فرم ام دی اف جایگزین شده اند.

پارتیشن شیشه ای سکوریت دارای ضخامت کمی هستند. بنابراین سبب می شوند تا فضای زیادی اشغال نشود. یکی از بهترین مزیت های آنها عایق صدا بودن آنهاست. گزینه ی دیگری که می تواند در پارتیشن اداری مفید باشد استفاده از کرکره های آلومینیومی می باشد.

برای اطلاع از قیمت پارتیشن و نصب آن با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *