پارتیشن شیشه ای , اجرا و نصب پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای , اجرا و نصب پارتیشن شیشه ای : هنگامی که مبلمان اداری را می چینند یا معماری مدرنی را طراحی می کنند همواره تلاش دارند تا فضای را برای کارکنان فراهم کنند که علاوه بر دلباز بودن ، نور کارفی نیز داشته باشد به همین جهت برای محیا شدن نور لازم به صورت طبیعی و خاص از پارتیشن های شیشه ای در اداره ها استفاده می شود.

 

پارتیشن شیشه ای

 

امروزه با توجه به مشکلات و مشغله های که در کار وجود دارد ، افراد بیشترین زمان خود را در محل کار سپری می کنند به همین جهت استفاده از پارتیشن شیشه ای موجب می شود تا تاثیر روحی و روانی خوبی بر روی ذهن کارمندان و مراجعین به اداره ها داشته باشد.

.

.

پارتیشن شیشه ای آرا

پارتیشن های شیشه ای هم جذابیت ویژه ی به محیط می دهند و هم موجب می شوند تا در دکوراسیون فضا هیچ تضادی ایجاد نگردد. علاوه بر آنچه بیان کرده ایم نباید از این نکته غافل شد که این پارتیشن ها هم مقرون به صرفه و هم قابلیت جابه جایی و نصب آسانی داشته اند.

در پارتیشن های شیشه ای به دلیل اینکه متریال اولیه آنها شیشه می باشند به همین جهت می توان از کل پانلهای جداکننده پارتیشن استفاده کرد و برای اینکه حریم خصوصی در محیط حفظ شود از شیشه های رنگی یا کدر می توان استفاده نمود که این مورد به عنوان یک مزیت عالی برای اتاق مدیران و کارکنان می باشد . پارتیشن های شیشه ی استحکام کافی دارند و علاوه بر آن می توانند نظر ببیننده را به خود جذب نمایند و فرم های شیک و زیبایی داشته اند که شبکه های ازکانال هندسی را دارا می باشند و در نهایت سبب جلوگیری از پیچیدگی اسکلت خواهند شد و برای نگه داشتن شیشه مقاومت لازم را دارند.

در تیغه بندی پارتیشن شیشه ای فضای شاداب و دارای نور کافی برای کارکنان محیا خواهد شد.

بیشتر مردم همواره به جای استفاده از پارتیشن تک جداره از پارتیشنی استفاده می نمایند که از پخش صدا جلوگیری کند و لازم است بدانید که پارتیشن های شیشه ای دو لایه شیشه ای در آنها بکار گرفته شده است که برای جلوگیری از آلودگی صدا به عنوان بهترین و ایده آل ترین روش می باشند و برای کارکنان محیطی آرامی را فراهم می آورند.

پارتیشن های شیشه ای برای داشتن نماهای خاص نمونه های متفاوتی داشته اند از جمله پارتیشن های شیشه ای سولید که شیشه های دوجداره در فرم ام دی اف جایگزین شده اند.

پارتیشن شیشه ای سیکوریت دارای ضخامت کمی هستند و سبب می شوند تا فضای زیادی اشغال نشود و یکی از بهترین مزیت های آنها عایق صدا بودن آنهاست وگزینه ی دیگری که می تواند در پارتیشن اداری مفید باشد استفاده از کرکره های آلومینیومی می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید