پارتیشن دوجداره در بازار ایران

پارتیشن دوجداره در بازار ایران , نصب پارتیشن دو جداره در بازار ایران , هزینه پارتیشن دوجداره در بازار ایران : از نظر فروشندگان پارتیشن های دوجداره انواع متفاوتی دارند. می توانیم از نظر شکل ظاهری یا جنس دوجداره ها را به دسته بندی های مختلفی تقسیم بندی کنیم. فروشندگان در اکثر مواقع برای محصولات خود نام ها مختلفی را انتخاب می نمایند. به عقیده فروشندگان همیشه بهترین دوجداره را به مشتریان عرضه می کنند.

فروشندگان در چند گروه تقسیم بندی می شوند: برخی از فروشندگان در فروشگاهها متسقر می باشند و به معنی دیگر نمایشگاه مبلمان اداری یا فروشگاه داشته است و به عنوان نماینده فروش کارخانه یا یک کارگاه محسوب می شوند گاهی اوقات نیز آنها به عنوان تولید کننده دوجداره مبلمان اداری یا پارتیشن اداری به شمار می آیند. عده ی دیگری از فروشندگان نیز به صورت واسطه ی کار می کنند بدین شکل که در شرکت یا دفترشان نمونه ی از پارتیشن دوجداره می گذارند و با دیگر تولید کنندکان همکاری می نمایند . دسته ی دیگر خود تولید کنندگان می باشند که اقدام به تولید مبلمان اداری و پارتیشن اداری دوجداره می نمایند که هم به صورت مستقیم فروش دارند و هم به دیگر همکاران خود سرویس می دهند.

 

پارتیشن دوجداره در بازار ایران

 

تا این قسمت مقدمه ی بیان کردیم که بنابر آن متوجه می شویم فروشندگان و تولیدکنندگان و همچنین عاملین فروش دسته بندی های متفاوتی داشته اند حالا فرض کنید هر کدام از تولید کنندگان پارتیشن های با جزئیات و ویژگی های متنوعی ارائه می دهند. در بازار این همه تنوع می توانند سبب سردرگمی مشتریان شود . به همین دلیل نیاز می باشد که پارتیشن های دوجداره را در بازار ایران و تهران بررسی کنیم . می توانیم پارتیشن های دوجداره را در دسته بندی منظمی قرار بدهیم .

امروزه تبلیغات زیادی را در مورد پارتیشن ها در مجله ها ، روزنامه ها و…. می بینیم . اما همانطور که پیش تر گفتیم عده ی از افراد هم فروشنده پارتیشن و تولید کننده آن می باشند.

 

.

.

تولید کننده پارتیشن اداری دوجداره

تولید کننده پارتیشن اداری شامل استانداردهای خاص و تعریف های ویژه از پارتیشن دوجداره می باشند؛ گاهی دیده می شود که تولید کنندگان پارتیشن های دوجداره اداری تلاش می کنند که پارتیشن نهایی دارای قیمت کمتری باشد و تولید ارزان قیمت صورت بگیرد و فقط این موضوع را مد نظر دارند.برای همین منظور آنها مجبورند که از لترون و نئوپان به جای ام دی اف استفاده کنند و یا حتی این امکان نیز وجود دارد که از نوار لبه pvc یک میلیمتری به جای پی وی سی دو میلی متری استفاده نمایند. زمانی که سعی دارند تا این پروسه ارزان قیمت تمام شد در واقع تعادل کمیت و کیفیت را به هم می زند .

می توانیم بگوییم که چگونگی نصب و نحوه ی اتصال پارتیشن های دوجداره می تواند در کم شدن قیمت نقش مهمی داشته باشد . مثلا شما فرض کنید که از پیچ در روی کار یا برای بدنه پارتیشن دوجداره استفاده شود یا اینکه برای نصب پارتیشن از میخ استفاده گردد این کار سبب پایین آوردن قیمت نصب پارتیشن می شود ، در این روش پیچ کردن بدنه دوجداره از روی ام دی اف و یا استفاده از یک دستگاه پمپ باد و میخ بادی یا همان تیپو می تواند سبب بالا رفتن سرعت کار شود.

در اینجا مشکل اصلی بالا رفتن سرعت کار نیست بلکه ظاهر پارتیشن برایمان مهم است با اینکه بسیار محکم می باشد اما باید به فکر روزی بود که شخص مالک قصد دارید چیدمان پارتیشن را تغییر دهد یا مکان خود را جابه جا نماید. در اینجا بعد از بازکردن پارتیشن ها و دومونتاژ آنها چیزی جز خرابی نئوپان های غیر قابل مصرف و خرابه های از ام دی اف نخواهیم داشت و نیاز دارد که صبر و حوصله به خرج بدهیم و هزینه ی برای خرید و نصب پارتیشن دوجداره صرف کنیم .به عنوان مثال دیگری نصب غیرمعمول و غیر استاندارد پارتیشن ها می تواند شکستن شیشه پنجره های پارتیشن را به دنبال داشته باشد که در روش های استاندارد بدون آسیب زدن به پارتیشن این کار صورت می گیرد.

یکی دیگر از عواملی که می تواند قیمت را در پارتیشن ها پایین بیاورد عدم استفاده از ستون های ام دی اف ۲۵میلی متری است که در مقابل همه ی قیمتی که از قیمت نهایی پارتیشن کم می شود ، اصولی ومنطقی نخواهد بود . بارها این موضوع گفته شده است که اگر به منظور کاهش قیمت ، استانداردها را تغییر بدهند اصلا کار صحیحی نمی باشد . در برخی اوقات دیده شده که تولیداتی شکل می گیرد که این ستون ها را ندارد و بلوکهی پارتیشن بدون فاصله و بدون اسکلت نصب می گردد و در نهایت سبب می شود پارتیشن استحکام لازم و کافی را نداشته باشد و همچنین بسیار خطرناک خواهد بود. نتیجه می گیریم نباید صرفا نام پارتیشن دوجداره را ملاک قرار دهیم و قیمت آنها را مدنظر بگیریم باید همیشه جزئیات را به دقت مطالعه نموده و سپس اقدام به خرید نماییم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *