پارتیشن دست دوم ارزان

پارتیشن دست دوم ارزان: شاید یکی از مهم ترین ویژگی ها برای یک پارتیشن اداری قیمت آن باشد. لذا در این مطلب از سری مطالب آرا پارتیشن به موضوع پارتیشن اداری ارزان می پردازیم . در این مطلب قصد داریم اطلاعات بیشتری در مورد پارتیشن اداری ارزان برای شمامهیا کنیم تا بتوانید تصمیم گیری مناسب تری برای انتخاب پارتیشن مورد نیاز خود داشته باشید. البته لازم به تذکر می باشد که زمانی که در مورد ارزان بودن یک محصول صحبت می کنیم منظور صرفا قیمت نیست و می بایست از جنبه های دیگری نیز یک محصول بررسی شود. در نتیجه در این مطلب قصد داریم پارتیشن را از لحاظ قیمت پارتیشن ، کیفیت متریال مورد استفاده در پارتیشن ها  ، نصب پارتیشن ها و طول عمر آن ها بررسی نماییم تا بتوانیم انتخاب بهینه ای از پارتیشن مورد نیازمان داشته باشیم.

پارتیشن دست دوم ارزان

پارتیشن دست دوم ارزان

اصلی ترین ویژگی پارتیشن دست دوم ارزان

شاید به طور قاطعانه بتوان گفت مهم ترین ویژگی که یک پارتیشن اداری ارزان باید دارا باشد قابل قبول بودن متریال آن می باشد. در این خصوص بهتر است به سراغ پارتیشن ام دی اف و کلاف های آلومینیومی بریم. این نوع پارتیشن ها دارای کیفیت بهتری نسبت به پارتیشن اداری تک جداره هستند. در پارتیشن شیشه ای یا آلومینیوم تک جداره شیشه های به کار رفته ضخامت ۴ میلی متری دارند به در طرح های ساده و تمام سند بلاست یا سند بلاست راه مات مورد استفاده قرار می گیرند. در نتیجه شما می توانید به راحتی تا سال های زیادی از پارتیشنتان استفاده نمایید.

ویژگی دیگری که برای انتخاب پارتیشن اداری ارزان قیمت می بایست مد نظر قرار دهیم نصب پارتیشن می باشد.

.

.

نصب پارتیشن برای نتخاب هر نوع پارتیشن یک ویژگی مهم محسوب می شود چرا که روش نصب هر نوع پارتیشن ممکن است با دیگری متفاوت باشد. مثلا پارتیشن دوجداره از لحاظ کلاف بندی فقط به سقف و زمین متصل می شوند.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید تا بتوانیم برای انتخاب شما راهکار مناسب تری پیشنهاد دهیم.

گروه آرا پارتیشن همواره سعی بر این دارد که به کاهش هزینه های اضافی  شما و بهره گیری از خط تولید مکانیزه خود قیمت ها را برای شما مشتریان عزیز کاهش دهد.  ما به شما اطمینان می دهیم که پارتیشن های اداری آراپارتیشن حدود سی درصد از میانگین قیمت سایر پارتیشن ها ارزان تر خواهد بود.

پارتیشن دست دوم ارزان با درب شیشه ای

اگر به دنبال جدا کردن قسمت های مختلف محل کارتان هستید و نمی خواهید با استفاده از پارتیشن اداری نور اتاق ها کمتر  شود ، بهتر است از پارتیشن دو جداره همراه با درب های شیشه ای استفاده نمایید. با این کار می توانید از نور بیشتری بهره مند شوید.. در این نوع پارتیشن ها تمام شیشه ها به وسیله ی فریم محدود می شوند. همچنین در صرتی که نیاز به امنیت بیشتری دارید می توانید از شیشه های سکوریت نشکن استفاده نمایید در غیر این صورت می توان برای صرفه جویی در هزینه ها از شیشه های ساده تر استفاده نمایید. این نوع از پارتیشن هم می توان جز دسته ی پارتیشن ارزان دانست.

قیمت پارتیشن دست دوم ارزان

برای استعلام قیمت پارتیشن های ارزان با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *