پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره , اجرا و نصب پارتیشن یک جداره , قیمت و هزینه نصب پارتیشن تکجداره

در صورتی که قصد دارید از پارتیشن در فضای اداری استفاده کنید باید تمامی اصول و موارد اولیه را در دکوراسیون اداری در نظر بگیرید و نسبت به خدمات و فضای اطراف و بودجه توجهی خاصی داشته باشید تا بتوانید از این موضوع بهترین نتیجه را بگیرید. یکی از پیشنهادهای خوب برای شما می تواند استفاده از پارتیشن تک جداره باشد. هر مجموعه ی باید برای موفق شدن تعریف های خاصی را از رضایت مخاطب و ارباب رجوع در نظر داشته باشد تا بتواند میزان کارکرد خود را بالا ببرد و به موفقیت دست یابد.

پارتیشن تک جداره پارتیشن تک جداره

در برخی از منازل زمانی که با کمبود جا روبرو هستیم می توانیم پارتیشن ها را جابه جا نماییم تا مشکل برطرف شود البته نباید فراموش کرد که حرارت و نور در همه ی فضاها به صورت یکسان باشد به همین دلیل از پارتیشن های استفاده می گردد که ارتفاع کوتاه تری دارند.

یکی از اصلی ترین و مهم ترین عواملی که در طراحی دکوراسیون اداری مهم است استفاده صحیح از پارتیشن اداری و مبلمان اداری می باشد.

معمولا پارتیشن ها به دو گروه اداری و صنعتی تقسیم بندی میگردند ، برای اولین بار واژه پارتیشن از کلمه cubiculum گرفته شده است که به معنی اتاق های کوچک بدون سقف می باشند .

نسل اول پارتیشن ها از کشور آمریکا وارد عرصه تجارت شدند و اولین پارتیشن ها به واسطه شرکت های فیلم سازی هالیوود پذیرفته می گردند.

 

.

.

تقسیم بندی پارتیشن ها بر اساس جداره – تک جداره , دوجداره

پارتیشن تکجداره

در پارتیشن های تک جداره از فریم های خاصی برای فریم درب ها استفاده می شود تا نصب تجهیزات قفل و یراق آلات روی آنها صورت بگیرد. عمدتا پارتیشن های تک جداره به شکل دهانه ی کامل شیشه ی می باشند اما بر روی شیشه ها امکان ساختن با پانل های سلولزی معلق روی شیشه ها محیا می باشد.
مزیت های که می توان برای این موارد ثبت کرد شامل موارد زیر می باشد : سبک بودن ، نصب آسان و سریع ، دارا بودن قابلیت جابه جایی آسان ، دارا بودن نورگیر زیبا و دلباز و خاص ، مقاوم در برابر رطوبت و عامل های خارجی و خود ایستادگی ، تنوع در جنس ها و رنگ ( جنس های ام دی اف ، آلومینیوم ، شیشه ) ،دارا بودن قابلیت نصب کرکره ، جایگذاری راحت و آسان و ..

معایب پارتیشن های تک جداره : عایق نبودن در برابر صدا ، عایق نبودن در برابر حرارت