پارتیشن ام دی اف

پارتیشن ام دی اف | پارتیشن MDF

در طراحی داخلی بحث پارتیشن بندی از اهمیت زیادی برخوردار است . در ادارات و منازل و همچنین سازمانها و موسسه های دولتی و اداری استفاده از پارتیشن بندی موجب بهره برداری درست از فضای موجود می شود . از طرف دیگر استفاده از پارتیشن چهره ای بسیار زیبا به محیط می دهد ؛ لذا برای این کار بنا به موقعیت و خواست مشتری انواع خاصی از پارتیشن ها با جنس های مختلف نصب می شود . مانند پارتیشن فلزی , پارتیشن چوبی , پارتیشن ام دی اف , پارتیشن شیشه ای و …

یکی از پارتیشن های مطلوب برای مشتریان پارتیشن MDF می باشد. البته امروزه بسیاری از مشتریان با این نوع از پارتیشن آشنا هستند و به هنگام سفارش دنبال پارتیشن از جنس پایه ام دی اف هستند.

.

.

پارتیشن ام دی اف آرا

شرکت آراپارتیشن بر اساس تجربه کاری چند ساله خود در زمینه طراحی و نصب پارتیشن MDF برای ادارات و منازل می تواند پارتیشن بندی فضاهای شما را در اسرع وقت و با کیفیت بالا و نیز هزینه مناسب انجام دهد. هزینه های اعلامی ما برای نصب پارتیشن غیر قابل رقابت توسط رقبا و همکارانمان می باشد. همچنین ما در کارهای خود بهترین متریال ام دی اف را استفاده می نماییم. همچنین یراق آلات استفاده شده در کار نیز از بهترین کمپانی های تولیدی می باشد.

عکس پارتیشن ام دی اف

همانگونه که گفتیم که پارتیشن MDF پرفروشترین پارتیشن در بین مصرف کنندگان می باشد. ام دی اف در طرح ها و رنگ های زیادی در داخل و خارج از کشور تولید می شود لذا به دلیل داشتن طرح و رنگبندی مختلف بیشترین کاربرد را در بین انواع دیگر از پارتیشن ها دارد.

ام دی اف ؟

ام دی اف (MDF) مخفف واژه Medium Density Fiberboard یکی از فرآورده های چوبی پر استفاده در دنیاست. ام دی اف در حقیقت نوعی تخته فیبری است که دارای چگالی متوسط ۶۵۰ تا ۸۰۰ کیلوگرم در هر مترمکعب می باشد. ام دی اف به صورت خشک تهیه می شود. فشردگی ام دی اف باعث می شود که در برابر رطوبت مقاومت بالایی داشته باشد. ام دی اف امروزه در بسیاری از وسایل با پایه چوبی استفاده می شود. ساخت کمد , کابینت ، میز های اداری و خانگی و پارتیشن از عمده مصارف ام دی اف هستند. ام دی اف ها دارای روکش های متنوعی هستند که مهمترین آن PVC , HPL و VINILIUM می باشد. همچنین یکی از روکش های معروف ام دی اف فرمیکا می باشد. یکی دیگر از روکش های معروف ام دی اف ملامینه است که در آن کاغذ دکوراتیو آغشته به رزین در شرایطی با حرارت بالا و فشار بالا بر روی تخته ام دی اف چسبانده می شود.

مزایای استفاده از پارتیشن ام دی اف

پارتیشن MDF برخی ویژگیهای خوب را دارد که باعث می شود در انجام پارتیشن بندی انتخاب نخست کارفرمایان باشد:

  • دامنه وسیع وزن مخصوص (دانسیته های مختلف)
  • سطح صاف و بسیار صیقلی
  • راحتی کار بر روی ام دی اف از جمله ماشین کاری و سنباده
  • شکل دهی آسان
  • نرمی در کار و نداشتن عیوب رایج چوب
  • وجود پروفیل های دانسیته همگن
  • امکان اجرای روسازی های مختلف از جمله چوبی و غیرچوبی و رنگ آمیزی
  • زیبایی ظاهری و تنوع رنگ های بالا
  • قیمت اقتصادی

سطح کیفی بالای ام دی اف باعث شده است که نسبت به محصولات مشابه جایگاه ویژه ای را داشته باشد. مقاومت بالا و سختی زیاد در عین نرمی و صاف بودن در هنگام کار باعث شده است که محصولی ماندگار در بین مصرف کنندگان باشد.

طراحی و زیبایی پارتیشن ام دی اف

ام دی اف از فراورده های چوبی می باشد و نوعی فیبر چوبی می باشد که دارای انعطاف پاییین می باشد و برای ایجاد طرح و نمای جذاب نیاز به برش دارد . اما با برشهای مختلفمی توان طرح های زیبایی را از ام دی اف آفرید . یکی از زیبایی های طراحی با ام دی اف ؛ نصب پارتیشن ام دی اف می باشد . با استفاده از ام دی اف انواع پارتیشن دوجداره و پارتیشن تک جداره را می توان در ادارت و منازل پیاده سازی کرد .

پارتیشن های ام دی اف انواع مختلفی دارند که در زیر اشاره می کنیم.

پارتیشن MDF اداری

در ادارات برای اختصاص فضا برای هر کارمند و یا تفکیک گروهی کارمندان از هم  از پارتیشن بندی استفاده می شود. بدین صورت که دیگر رفت و آمد افراد و مشتریان و ارباب رجوع مزاحم فعالیت کارمندان نشود. پارتیشن بندی اداری از مهمترین بخش ها در طراحی داخلی یک اداره و سازمان می باشد. اما استفاده از پارتیشن ام دی اف در این کار موجب ایجاد حس خوشایند و نیز اعتماد به نفس در بین کارمندان می شود. از طرف دیگر محیط زیبایی را می آفریند که دارای طرحبندی بسیتر جذابی است .

پارتیشن ام دی اف دو جداره

یکی از جدید ترین پارتیشن های دو جداره موجود ، پارتیشن ام دی اف است. پارتیشن دوجداره ام دی اف بر اسسا سفارش مشتری می تواند از ترکیب پانل ام دی اف و قاب های شیشه خور ساخته شود. در این نوع پارتیشن از ام دی اف ۱۶ میلی با روکش ملامینه استفاده می شود.

پارتیشن ام دی اف تک جداره

در پارتیشن های تک جداره MDF از کلاف ام دی اف استفاده می شود. ما در نمونه کارهای خود از درب های بسیار زیبای ساخته شده در شرکت استفاده کرده ایم که به لحاظ اقتصادی بسیار مناسب می باشد و همچنین از نظر زیبایی قابل تحسین می باشد. در پارتیشن تک جداره ام دی اف می توان از دربی استفاده نمود که وسط ان شیشه ای است و این یکی نمونه های زیبا می باشد.

پارتیشن ام دی اف منزل

امروزه برای تقسیم فضاهای منزل هم می توان از پارتیشن استفاده نمود. بهترین راهکار استفاده از پارتیشن MDF برای این کار است. طرح و رنگ های ام دی اف مناسب با دکوراسیون داخلی خانه ها خواهد بود

ابعاد ام دی اف در پارتیشن MDF

ابعاد ام دی اف به طور استاندارد عبارت اند از: ۱۸۳۰ در ۳۶۶۰ میلی متر، ۱۸۳۰ در ۴۱۰۰ و ۱۸۳۰ در ۲۴۴۰

اغلب سایزهای ام دی اف واردتی از ایتالیا نیز ۲۱۰۰*۴۱۰۰ و وارداتی اتریش نیز ۲۰۷۰*۲۸۰۰ و ۲۷۰۰*۲۶۰۰ می باشند.

قیمت پارتیشن ام دی اف | سفارش پارتیشن ام دی اف

برای سفارش نصب پارتیشن و یا استعلام قیمت پارتیشن با شماره های ما تماس بگیرید.