پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای | پارتیشن فریملس : پارتیشن فریم لس یک اصطلاح لاتین است ، فریم لس به معنای بدون فریم و یا بدون پارچوب هست. پارتیشن اداری ششه ای و یا همان پارتیشن فریم لس نوعی از پارتیشن های اداری می باشند که تمام شیشه بوده و بدون فریم و اسکلت می باشند. این پارتیشن ها در بازار به نام های پارتیشن شیشه ای و یا پارتیشن سکوریت هم معروف هستند. از این نوع پارتیشن ها می توان هم برای تفکیک محیط های داخلی اداری و هم بیرون در راهروها استفاده نمود. استفاده از این پارتیشن در محیط های اداری یک فضای باز و دسترس پذیری و قابل کنترل برای مدیران را ایجاد خواهد کرد.

پارتیشن فریم لس | پارتیشن اداری شیشه ای بدون فریم

پارتیشن فریم لس به صورت شیشه های تک جداره می باشد. ضخامت شیشه ها در این نوع از پارتیشن ۱ سانتی متر (۱۰ میلی متر) می باشد. سکوریت استفاده شده نشکن می باشد که می توان بر روی آنها سندبلاست اجرا نموده و یا اینکه با استفاده از طرح های مختلف همانند لوگو ، طرح راه راه و … بکار برد. با توجه به اینکه احتمال برخورد کارمندان با شیشه بدلیل حواس پرتی وجود دارد طرح دار کردن شیشه ها ضروری و پیشنهاد می گردد.

.

.

مزیت های پارتیشن فریملس

پارتیشن های اداری شیشه ای مزیت های مختلفی از جمله موارد زیر را دارند

  1. دید باز محیط
  2. اشغال فضای کمتر نسبت به پارتیشن دوجداره و …
  3. اجرای سریع
  4. قیمت مناسب

گالری عکس پارتیشن اداری شیشه ای | پارتیشن فریم لس

پارتیشن فریم لس همانگونه که گفتیم جای کمتری را به هنگام نصب اشغال می کند. همچنین تماما شیشه بودن ان باعث می شود که دید کاملی نسبت به اطراف داشته باشیم. در این پارتیشن ها طرح های مختلف بر روی شیشه ها اجرا می شود که یکی از آنها سند بلاست می باشد

قیمت پارتیشن فریم لس

برای استعلام قیمت پارتیشن فریم لس با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید