پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن فریم لس | پارتیشن اداری شیشه ای بدون فریم

پارتیشن اداری شیشه ای | پارتیشن فریملس : پارتیشن فریم لس یک اصطلاح لاتین است ، فریم لس به معنای بدون فریم و یا بدون پارچوب هست. پارتیشن های شیشه ای اداری و یا همان پارتیشن فریم لس نوعی از پارتیشن های اداری می باشند. که تمام شیشه بوده و بدون فریم و اسکلت می باشند. این پارتیشن ها در بازار به نام های پارتیشن شیشه ای و یا پارتیشن سکوریت هم معروف هستند. از این نوع پارتیشن ها می توان هم برای تفکیک محیط های داخلی اداری و هم بیرون در راهروها استفاده نمود. استفاده از این پارتیشن در محیط های اداری یک فضای باز و دسترس پذیری و قابل کنترل برای مدیران را ایجاد خواهد کرد.

پارتیشن فریم لس به صورت شیشه های تک جداره می باشد. ضخامت شیشه ها در این نوع از پارتیشن ۱ سانتی متر (۱۰ میلی متر) می باشد. سکوریت استفاده شده نشکن می باشد که می توان بر روی آنها سندبلاست اجرا نموده و یا اینکه با استفاده از طرح های مختلف همانند لوگو ، طرح راه راه و … بکار برد. با توجه به اینکه احتمال برخورد کارمندان با شیشه بدلیل حواس پرتی وجود دارد طرح دار کردن شیشه ها ضروری و پیشنهاد می گردد.

پارتیشن اداری شیشه‌ ای: پارتیشن شیشه ای یکی از راهکارهای بسیار خلاقانه و کاربردی است که پیش روی هر شرکتی قرار دارد. هر کارمند برای انجام صحیح کارهای خود باید از هر گونه تنش به دور باشد. نمی‌توان انتظار داشت فردی درست در حضور تمامی رفت و آمدها به بهترین وجه ممکن کار خود را انجام بدهد، چون آرامشی برای او وجود ندارد. در بین انواع پارتیشن ها، پارتیشن اداری شیشه ای به دلایل مختلف یکی از بهترین گزینه های پیش رو است.

پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن شیشه ای عایق صدا بوده و مانع از ورود صداهای مزاحم می‌شود. برخی مدیران تصور می‌کنند بهترین روش برای افزایش راندمان، در جلوی چشم قرار دادن کارمندان است. در حالی که با فراهم کردن محیطی ایمن و آرام برای آن‌ ها می‌توان مطمئن بود خلاقیت آن ها افزایش پیدا کرده و به خاطر آرامشی که به آن ها می‌دهیم، بازدهی بیشتری دریافت خواهد شد.

یکی دیگر از مزایای پارتیشن شیشه ای فریم لس  زیبایی بی‌نظیر آن است. افزایش زیبایی و جذابیت محیط کار نه تنها با تاثیر گذاشتن بر روی مشتری و افرادی که به شرکت رفت و آمد می‌کنند آن‌ ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد، بلکه سبب می‌شود کارمندان نیز به خاطر قرار گرفتن در محیطی دارای جلوه های بصری خاص، خلاق شوند و خیلی پرنشاط کارهای خود را انجام بدهند.

اگر خوب دقت کنید استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای سبب بهتر شدن دید مشتریان نیز می‌شود. آن‌ ها نباید از ریز و درشت ساختار شرکت باخبر باشند، به همین دلیل بهتر است افراد در محیط هایی به دور از چشم آن‌ ها اما به صورتی قابل رویت به فعالیت بپردازند.

از دیگر ویژگی های پارتیشن فریم لس اداری کمک به تبدیل کردن مکان های کوچک و غیر قابل استفاده به مکان هایی قابل استفاده است. استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای مخصوصا در محیط های کوچک اهمیت زیادی پیدا می‌کند.

در یک محیط کوچک با کنار هم قرار دادن میزها می‌توان انتظار داشت به خاطر برخی تداخل ها بازدهی کاهش پیدا می‌کند، در حالی که می‌توان به کمک پارتیشن های اداری شیشه ای کوچکترین فضاها را تبدیل به قسمت هایی جداگانه و دارای قابلیت استفاده برای مقاصد مختلف کرد.

پارتیشن شیشه ای رنگی

پارتیشن های شیشه ای را می توان با رنگ بندی مختلف نصب کرد. استفاده از شیشه های رنگی ، طرح دار ، مات و سا سندبلاست تنوع زیادی به ما می دهد. با وجود این موارد، شاید مهمترین مزیت پارتیشن شیشه ای افزایش زیبایی و جذابیت محیط اداری باشد. که تاثیر کاملا مستقیمی بر روی بازدهی و راندمان کار دارد. برخی شرکت ها که دارای ظاهری نامرتب و در هم ریخته هستند، دائما تلاش می‌کنند از طریق راهکارهای مختلف بازدهی را افزایش بدهند، در حالی که اصلی‌ترین دلیل کاهش بازدهی آن‌ ها داشتن محیطی نامرتب است. نمی‌توان از یک فرد انتظار داشت در محیطی پراکنده و مملو از اشیای بهم ریخته، ذهنی مرتب، منظم و متمرکز داشته باشد و کارهای خود را به بهترین وجه ممکن انجام بدهد. کاربرد پارتیشن های شیشه ای در اینجا بیش از پیش مشخص می‌شود.

.

.

مزیت های پارتیشن فریملس

پارتیشن های اداری شیشه ای مزیت های مختلفی از جمله موارد زیر را دارند

  1. دید باز محیط
  2. اشغال فضای کمتر نسبت به پارتیشن دوجداره و …
  3. اجرای سریع
  4. قیمت مناسب

گالری عکس پارتیشن اداری شیشه ای | پارتیشن فریم لس

پارتیشن فریم لس همانگونه که گفتیم جای کمتری را به هنگام نصب اشغال می کند. همچنین تماما شیشه بودن ان باعث می شود که دید کاملی نسبت به اطراف داشته باشیم. در این پارتیشن ها طرح های مختلف بر روی شیشه ها اجرا می شود که یکی از آنها سند بلاست می باشد

قیمت پارتیشن فریم لس

برای استعلام قیمت پارتیشن فریم لس با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *