پارتیشن اداری دست دوم

پارتیشن اداری دست دوم: نیاز به پارتیشن جهت به وجود آوردن فضای کاری روزانه ما همواره یکی از عوامل مهم قبل از راه اندازی دفتر کار یا شرکتمان می باشد. حتی عده ای زیادی بر این باور هستند که دکوراسیون داخلی یکی از مهم ترین عوامل برای تجارت شان محسوب می شود و برای جذب بهتر مشتری هایشان اهمیت بیشتری به طراحی و ظاهر محل کارشان می دهند. خرید مبلمان و سایر لوازم اداری ، به دلیل بالا بودن قیمت ها گاهی تبدیل به دغده ی صاحبان کار و مشاغل می شود.  اما از طرفی امروزه شاهد به وجود آمدن استاندارد های متفاوت تری برای طراحی دکوراسیون فضا های مختلف شاهد هستیم. دلیل اصلی آن نیز همان طور که گفته شد گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی های مختلف می باشد.

پارتیشن اداری دست دوم

پارتیشن اداری دست دوم

امروزه استفاده از دیوار های ثابت کم تر شده و مثل قبل کارایی ندارند اما در عوض استفاده از پارتیشن اداری طرفدار های بیشتری جذب کرده است و به راحتی می توان با توجه به نیازمان فضایی که برای کار هایمان نیاز داریم را با تمام قابلیت های دلخواهمان بوجود بیاوریم.

انواع پارتیشن اداری دست دوم

اگر بخواهیم در مورد انواع قابل ارائه پارتیشن اداری دست دوم صحبت کنیم باید بگوییم انواع و ویژگی های پارتیشن اداری دست دوم کاملا مانند پارتیشن های دیگر می باشد. پارتیشن اداری دست دوم را می توان به دو دسته ی کلی تقسیم بندی نمود.

  1. پارتیشن اداری تک جداری

  2. پارتیشن اداری دوجداره

اگر بخواهیم مقایسه ای کلی بین این دو نوع پارتیشن داشته باشیم باید بگویم به طور کلی پارتیشن های دوجداره امکانات بیشتری نسبت به پارتیشن های تک جداره به شما می دهند. برای مثال پارتیشن های دوجداره عایق صدا و انرژی هستند. مثلا اگر نیاز به اتاقی دارید که نمی خواهید سر و صدا های اطراف مزاحم کارمندانتان شود بهتر است از این نوع پارتیشن استفاده نمایید. همچنین پارتیشن اداری دست دوم دوجداره می تواند از هدر رفتن انرژی گرمایی در زمستان جلوگیری کند و مانع عبور هوای گرم به داخل اتاق ها در تابستان شود.

حال با تمام این اطلاعات ممکن است این سوال برای هر کسی به وجود بیاید که آیا خرید پارتیشن اداری دست دوم انتخاب مناسبی است یا نه؟

برای پاسخ به این پرسش مهم باید عرض کنم در انتخاب هر نوع پارتیشن باید دقت کافی انجام شود تا پارتیشنی که مناسب نیازمان باشد انتخاب نماییم اما مهم ترین عیبی که در انتخاب پارتیشن دست دوم وجود دارد این موضوع می باشد که ممکن است انتخاب ما محدود شود و دیگر آن تنوعی که در انتخاب پارتیشن داشتیم را نداشته باشیم و حتی نتوانیم پارتیشنی مه طرح آن را در نظر داشتیم به صورت دست دوم پیدا کنیم.

.

.

نکات مهم در زمان خرید پارتیشن اداری دست دوم

مطلب دیگری که برخی اعتقاد دارند از معایب پارتیشن دست دوم است مشکل ارتفاع آن هاست اما امروزه ارتفاع زمین تا سقف بیشتر ساختمان ها یکی می باشد و کم تر ممکن است پارتیشن دست دومی که قصد خرید آن را دارید ارتفاعش با ارتفاع سقف شما متفاوت باشد اما به هر حال لازم به تذکر می باشد که در زمان سفارش پارتیشن دست دوم به اندازه های مورد نیازتان دقت نمایید.

از دیگر نکات مهم در زمان خرید پارتیشن دست دوم مقدار استفاده صاحب قبلی از آن پارتیشن بوده است. در زمان خرید دقت داشته باشید که ساییدگی و زدگی زیادی نداشته باشند. همچنین یراق آلات نیز یکی دیگر از ویژگی های مهم پارتیشن خوب می باشد بررسی نمایید که آن ها نیز خراب نباشند.

ما به شما مشتریان محترم این مژده را می دهیم که بتوانیم تمامی انواع پارتیشن را در صورت درخواست شما به صورت دست دوم به شما ارائه نماییم تا بتوانید در هزینه های خود صرفه جویی بیشتری نمایید.

قیمت پارتیشن اداری دست دوم

برای استعلام قیمت پارتیشن فریم لس با ما تماس بگیرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *