پارتیشن آلومینیومی , پارتیشن دوجداره آلومینیومی , پارتیشن تک جداره آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی

آرا پارتیشن مجری انواع پارتیشن آلومینیومی – ۴۴۴۸۴۲۹۱

پارتیشن آلومینیومی | پارتیشن دوجداره آلومینیومی | پارتیشن تک جداره آلومینیومی

پارتیشن دوجداره آلومینیومی , پارتیشن آلومینیومی , پارتیشن تک جداره آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن های اداری انواع مختلفی دارند. بر اساس متریال مختلف پارتیشن های مختلفی را می توان برای تقسیم بندی فضای اداری اجرا و نصب کرد. پارتیشن آلومینیومی یکی از انواع مختلف پارتیشن می باشد. این نوع از پارتیشن با فریم آلومینیوم می باشد. بر اساس این فرم ها می توان از متریال های مختلف دیگری با این فریم ها استفاده کرد. ترکیب های مختلف باعث ایجاد طرح بندی های متنوعی می شود. این مساله به ما اجازه می دهد تا بتوانیم انواع مختلفی از پارتیشن فریم آلومینیوم را نصب کنیم. پارتیشن دوجداره آلومینیومی ، پارتیشن تک جداره آلومینیومی ، پارتیشن آلومینیومی شیشه ای.

مهمترین ویژگی پارتیشن فریم آلومینیوم استحکام بالای آن است. استحکام این نوع پارتیشن به خاطر فریم فلزی آن است. ایرادی که در پارتیشن های ام دی اف وجود دارد آسیب پذیری آنها در مقابل ضربه های شدید و نیز پوسیدگی به وسیله آب است. سبک بودن این نوع پارتیشن مزیت دیگر آن است.

همانگونه که اشاره کردیم فریم آلومینیومی و مستحکم این نوع باعث می شود تا بتوانیم به راحتی ورقه های ام دی اف را با آن ترکیب کنیم. و بخش های بزرگتری را به کار ببریم. با قاطعیت می توان گفت که زیباترین و شیک ترین نوع پارتیشن فریم آلومینیوم ، ترکیب این فریم ها با شیشه می باشد. استفاده از شیشه شفاف و مات می تواند طرح های بسیار زیبا و جذابی را برای محیط های اداری ایجاد کند.

شرکت آراپارتیشن تجربه اجرا و نصب پارتیشن با فریم آلومینیوم برای طیف وسیعی از مشتریان را دارد. ما با تکیه تجربه ۱۰ ساله خود یکی از اولین شرکت هایی هستیم که این نوع پارتیشن را در ایران نصب کرده ایم. خلاقیت در طراحی دکوراسیون داخلی فضاهای اداری باعث شده است که نمونه کارهای بسیار جذاب و خاصی را اجرا کنیم.

گالری عکس پارتیشن دوجداره و تک جداره با فریم آلومینیوم

پارتیشن دوجداره آلومینیومی

پارتیشن دوجداره آلومینیوم با استفاده از فریم های آلومینیومی ساخته می شود. فریم آلومینیومی پارتیشن همانند پنجره های دوجداره امکان نصب دو جداره با متریال مختلف را می دهد. استحکام فریم های آلومینیومی باعث شده است که پارتیشن با فریم آلومینیوم به عنوان مستحکم ترین نوع پارتیشن شناخته شود. در ساخت و نصب پارتیشن فریم آلومینیوم از متریال های مختلف به عنوان جداره استفاده می شود. ورق های ام دی اف و شیشه طرح دار و یا ساده جزو موارد پر استفاده هستند.

پارتیشن دوجداره آلومینیومی دارای ویژگی های متمایزی نسبت به تک جداره آلومینیوم دارد. این نوع پارتیشن جذب صدای بالاتری دارد و عایق صوتی بالاتری است. همچنین این نوع از پارتیشن با توجه به ضخامت فریم آلومینیومی استحکام بالاتری دارد. درب نصب شده بر روی پارتیشن محکم تر است. همین مساله باعث می گردد که در آینده در برار ضربات ناخواسته شدید نیز مقاوم باشد.

در پارتیشن دو جداره آلومینیوم از ورق ام دی اف ۱۶ میلیمتری با روکش ملامینه استفاده می شود.همچنین شیشه استفاده شده دارای ضخامت ۴ و ۶ میلیمتری می باشد. در پارتیشن دوجداره آلومینیومی انواع شیشه ساده ، مات ، سندبلاست و یا طرح دار را می توان استفاده کرد.

پارتیشن تک جداره آلومینیومی

پارتیشن تک جداره آلومینیومی نوع دیگر پارتیشن با فریم آلومینیومی می باشد . در این نوع پارتیشن فریم آلومینیومی ضخامت کمتری نسبت به دوجداره دارد . همچنین بر روی فریم تنها یک جداره نصب می شود . متریال جداره مورد استفاده همچون نوع دوجداره ، ام دی اف و یا شیشه می باشد . شیشه ها بر اساس سلیقه مشتری طرح دار و یا ساده و یا مات می باشد . مزیت مهم پارتیشن فریم آلومینیوم تک جداره قیمت پایین تر آن نسبت به دوجداره است. کیفیت متریال مورد استفاده با نوع دوجداره یکی است.

پارتیشن تک جداره آلومینوم برای موارد خاصی کاربرد اساسی دارد. به عنوان مثال شما نیاز به تقسیم فضا در محیط بزرگ اداری دارید. به گونه ای که می خواهید همه فضا بهم دید داشته باشد. برای تقسیم بندی غرفه های فروشگاهی ، برای محیط های کم نور و … پارتیشن تک جداره شیشه ای جلوه زیباتری دارد. با اینحال استفاده از ورق های ام دی اف برای این نوع پارتیشن در محیط های اداری نیز خواهان دارد.

در پارتیشن فریم آلومینیوم تک جداره، از ورق ام دی اف ۱۶ میلیمتری استفاده می شود. فرم درب ها در این نوع پارتیشن به گونه ای است که بتوان یراق الات و قفل را بر روی آن نصب کرد. در صورت که پارتیشن تک جداره ام دی اف باشد از شیشه های با ضخامت ۴ میلیمتری استفاده می شود.

پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره آلومینیوم ، ام دی اف و شیشه با قیمت مناسب

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره آلومینیوم ، mdf و شیشه ای با استحکام بالا

پارتیشن ام دی اف

انواع پارتیشن ام دی اف با تنوع طرح و رنگ بالا با بهترین متریال

پارتیشن اداری

انواع پارتیشن با متریال مختلف برای تقسیم فضای اداری

طریقه اجرا و نصب پارتیشن فریم آلومینیوم

نصب پارتیشن مستلزم اتصال به سقف ، دیوار مجاور و زمین می باشد. با اینحال برخی از انواع پارتیشن دوجداره فریم آلومینوم نیازی به اتصال سقفی و یا دیواری ندارد. این نوع پارتیشن ها فقط به کف متصل می شوند. در پارتیشن تک جداره مجبور به اتصال از کف و سقف می باشیم. این مساله بخاطر سطح اتکای پایین می باشد.

کل استحکام و دوام پارتیشن نصب شده از پروفیل و یا همان فریم آلومینیوم می باشد. اسکلت بندی پارتیشن از فریم های افقی و عمودی بر هم تشکیل شده است. ما بین این فریم ها از متریال متنوعی می تواند پر شود. استفاده از شیشه سکوریت ۱۰ میلیمتری ، ام دی اف ۱۶ میلیمتری ، طلق پلاستیکی و یا ورق آلومینیومی بسیار رایج است.

در صورت نصب پارتیشن فریم آلومینیوم دوجداره می توان مابین ۲ شیشه از پرده استفاده کرد. از پرده می توان برای تنظیم نور و یا باز و بستن دید دو طرفه استفاده کرد. در نصب پارتیشن ، محورهای عمودی نقش تیرک ها و یا ستون را دارند. فریم استفاده شده برای محورهای افقی سبک تر هستند.

قیمت پارتیشن آلومینیومی

قیمت پارتیشن فریم آلومینیوم بر اساس متریال مورد استفاده متغیر خواهد بود. با توجه به تغییرات روزانه قیمت مصالح اولیه نمی توان قیمت دقیق را در اینجا ذکر کرد. علاوه بر این مساله، نصب پارتیشن به صورت یک پروژه با متریال متغیر نیاز به براورد قیمت پس از ارزیابی نیاز مشتری دارد. برای اطلاع از قیمت پارتیشن می توانید با شماره های ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی نیاز شما می باشند.

شما می توانید با شماره های آراپارتیشن تماس بگیرید.

۰۲۱-۴۴۴۸۴۲۹۱  –    ۰۲۱-۶۶۷۸۵۶۴۲   –   ۰۹۱۲۵۴۵۴۶۶۱

کلیه حقوق این سایت متعلق به آراپارتیشن می باشد - Enfold Theme by Kriesi