مزایای استفاده از پارتیشن های دوجداره

مزایای استفاده از پارتیشن های دوجداره : یکی از بهترین روش ها برای جداسازی محیط های اداری ، استفاده نمودن از پارتیشن است که علاوه بر اینکه می تواند زیبایی خاصی به محیط ببخشد فضای کمی را اشغال می نماید و بستگی به جنس و رنگ آنها می توانند با معماری درونی فضا تناسبی مناسب داشته باشند.

اگر در مورد پارتیشن ها در اینترنت جستجوی ساده ی انجام داده باشید حتما با پارتیشن های دوجداره برخوردار کرده اید ، می توان گفت که پارتیشن ها به دو دسته تک جداره و دو جداره تقسیم می شوند.

 

مزایای استفاده از پارتیشن های دوجداره

 

پارتیشن های دوجداره بسیار سریع و به راحتی نصب می گردند و همچنین قابلیت تعویض نیز دارند. پارتیشن ها می توانند در هر دو سمت در محیط زیبایی خاصی را به فضا ببخشند و در صورتی که از نظر ارتفاع اصول کافی رعایت شده باشد به عنوان عایق مناسبی برای صدا خواهند بود چون پارتیشن های دوجداره با ام دی اف های۱۶ میلی متری ساخته می گردند که لبه های آنها به وسیله پی وی سی عایق شده است ، در نهایت سبب میشود که مزاحمتی برای کارمندان ایجاد نگردد.

.

.

در پارتیشن دوجداره از جدارهای شیشه به شکل دوجداره استفاده می شود که ارتفاع استفاده از شیشه ها به تناسب با نوری که در محیط وجود دارد و با توجه به سلیقه مشتریان قابل تغییر می باشد.

پارتیشن ها علاوه بر اینها قابلیت عبورکابل تلفن و نصب کرکره وشیشه را داشته اند . با استفاده از پارتیشن دوجداره ها می توان ترکیبی از کمد و پارتیشن را از جنس ام دی اف به وجود آورد که افزون بر اینکه می تواند سبب زیبایی و جدا کردن محیط شود ، کمبود جا را برطرف نماید البته ترکیب این موارد از نظر اندازه ، رنگ بندی و ابعاد می تواند فضای خاصی را ایجاد نماید.

ترکیب نمودن پارتیشن دوجداره و کمد می تواند گزینه ی مناسبی برای نظافت به شمار بیاید و از دو طرف کمد برای قرار دادن وسایل استفاده کرد . البته می توان ام دی اف را به شیشه تعویض کرد و فراموش نکنید که در برابر پوسیدگی و رطوبت دارای مقاومت هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *