اصول فروش پارتیشن اداری

اصول فروش پارتیشن اداری از قیمت تا نصب : یکی از موضوعات مهمی که در فروش پارتیشن اداری همواره مطرح است ، رعایت تمامی نکات اساسی و مهم در بخش معامله و قرارداد پارتیشن اداری بین خریدار و فروشنده است که هرگز نباید از آن غافل شد . اگر تولید کننده به این موضوع دقت ویژه ی داشته باشد می تواند در کار خود بسیار موفق باشد و گام های بزرگی برای رسیدن به موفقیت کسب کند . همواره کارشناسان ما سعی کرده اند که در بخش فروش اطلاعات لازم درباره تولید ، نصب و اجرا پارتیشن دوجداره در اختیار شرکت های تولیدی و خریداران و… قرار بدهند .

 

 

فروش پارتیشن اداری

 

تجربیات در فروش پارتیشن اداری

۱) قطعا مشتری و خریدار به عنوان شخصی است که می خواهد از پارتیشن استفاده کند پس با توجه به نیاز و سلیقه و میزان هزینه ی که برای این کار در نظر گرفته است ، اقدام به خرید پارتیشن می نماید پس نتیجه می گیریم یک فروشنده یا فروشندگان پارتیشن نباید در مورد حواشی یا موضوعات بی اهمیت مشاوره دهند یا نظر خود را بر نظر مشتری ترجیح دهند و سعی در قانع کردن او داشته باشند.

۲) مشتری خود می داند که پارتیشن چه اندازه ی یا برای چه مکانی لازم است ، یک فروشنده باید نیاز او را در اولویت قرار دهد و ابتدا نیاز او را شناسایی کند و سپس به مشاوره بپردازد به صورت حضوری در مکان مورد نظر برای نصب پارتیشن حضور پیدا کند و مشاوره و اندازه گیری را در محل انجام دهد.

۳) فروشنده باید پیش از اینکه پارتیشن اجرا یا تولید شود ، مشتری و خریدار را از جریان امور مانند طرح و نقشه و قیمت لازم آگاه کند در اصل این یکی از وظایفی است که فروشنده وظیفه دارد برای مشتری انجام دهد. فروشنده در نهایت باید طرح وپیش فاکتور را به مشتری ارائه دهد .

۴) باید استعلام قیمت و پیش فاکتور بصورت دقیق صورت بگیرد . در پیش فاکتور و پروپوزال پارتیشن باید اطلاعات کاملی شامل متراژ قیمت واحد برای هر متر مربع ، نوع ام دی اف مصرفی ، نوع پارتیشن و ویژگی های دقیق پارتیشن ذکر شود که هیچ گونه سردرگمی در این باره ایجاد نگردد . یکی دیگر از نکات مهمی که نباید در فاکتور از آن غافل شد زمان دقیق اجرا و تحویل محصول مورد نظر است .

۵) ممکن مشتری طرح را پسند کند یا حتی آن را رد کند در نهایت تولید کننده سعی کند نظر مشتری را جلب کند و طرح جدیدی به او ارائه دهد . فروشنده حتما باید رنگ و جنس فیزیکی که میخواهد برای پارتیشن به کار ببرد را به مشتری نشان بدهد.

۶) خریدار باید شرایط را مطالعه نماید و نیازهای خود را مطرح کند و همچنین اقدام به تسویه حساب و پرداخت فروشنده برای پارتیشن بندی محل کار خود نماید .
امیدواریم شما عزیزان از این مطالب استفاده کرده باشید و هر روز گامی نزدیک تر به سوی هدفتان بردارید و در نهایت موفق شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *