راهنمای خرید پارتیشن اداری

راهنمای خرید پارتیشن اداری , خرید پارتیشن اداری , دقت در خرید پارتیشن اداری در انواع پارتیشن های اداری تک جداره و پارتیشن دوجداره 

دقت در قیمت و جزییات پارتیشن

در صورتی که شما در میان تولید کنندگان و انبوه فروشندگان پارتیشن های اداری به دنبال پارتیشن مد نظر خود جستجو می کنید به شما توصیه می کنیم با ادامه این مطلب با ما همراه باشید .

همین ابتدا باید به شما بگوییم در خرید بسیار دقت کنید تا به هیچ مشکلی برنخورید. بیشتر افرادی که قصد خرید پارتیشن را دارند از میان سایت ها و جستجویی های اینترنتی پارتیشن ود را تهیه می کنند . اما باید دقت کنید که در زمان جستجو، نام شرکت مورد نظر چیست . همیشه سعی کنید از فروشندگان پارتیشن اداری و نام شرکت و مدیر آن لیستی برای خود تهیه نمایید. مثلا فرض کنید ۵یا۶ شرکت را در نظر دارید سپس نام شرکت ها و مشخصات آنها را در روی کاغذ برای خود ثبت کنید و در نهایت شماره تلفن و ادرس هر شرکت را نیز یادداشت کنید دقت کنید ادرس یا شماره ی را اشتباه وارد نکرده باشید و یک شرکت با ادرس ۲ سایت مختلف در لیست شما نباشد.

گاهی وقت ها دیده شده که تولیدکنندگان و فروشندگان پارتیشن و مبلمان اداری دو سایت با نام های متفاوتی داشته اند. اگر به چنین موردی برخوردید نام شرکت تکراری را در لیست خود ننویسید. سعی کنید جلوی نام و مشخصات تولید کننده ، قیمت های مربوط به پارتیشن را نیز یادداشت کنید . پس از اینکه قیمت پارتیشن را نوشتید هزینه ی نصب را بپرسید و حتما از فروشنده سوال کنید که آیا قیمتی که به شما داده است با هزینه نصب و حمل پارتیشن و تحویل در محل نصب است به معنی دیگر رایگان می باشد یا باید برای نصب پارتیشن هزینه ی جداگانه پرداخت کنید.

 

.

.

عموما فروشنده دوجداره این مبلغ را به صورت درصد پیشنهاد می دهد و شما باید آن را در مبلغ نهایی محاسبه نمایید. بعد از اینکه موضوع حمل و نصب پارتیشن برای شما روشن شد باید به بررسی جزیئات پارتیشن اداری دوجداره بپردازید. و از فروشنده درخواست کنید که همه ی جزئیات را به دقت برای شما توضیح بدهد و در نهایت مطالب گفته شده را در لیست خود قرار بدهید. ممکن است که این جزئیات و مطالبی را که می شنوید به دلیل اینکه بار اولی است که پارتیشن می خرید ، برایتان کمی گیج کننده باشد . در هر صورت بهتر است هر چه برایتان مهم و سردرگم کننده است از فروشنده بپرسید.

به نظر ما اولین چیزی که باید از پارتیشن خود بدانید جنس آن است مثلا بپرسید جنس پارتیشن مورد استفاده چیست ؟ (ام دی اف یا نئوپان) و بعد از آن مورد استرکچر یا اسکلت سوال کنید بدین صورت که آیا پارتیشن شما اسکلت دارد یا خیر ، در صورتی که پاسخ این سوال مثبت بود در مورد جنس آن نیز سوال کنید مثلا بپرسید جنس اسکلت پارتیشن شما از ام دی اف است یا آلومینیوم. در صورتی که باز هم پاسخ این سوال مثبت بود باید در مورد ضخامت از فروشنده سوال کنید.

پارتیشن ام دی اف به نسبت پارتیشنآلومینیومی قیمت پایین تری دارند ، اگر پارتیشن شما از ام دی اف باشد ضخامت استفاده شده در آن حداقل باید۲۵ میلی متر باشد. همان طور که در مورد شیشه ها حداقل باید ۶ میلی متر باشد و پی وی سی ها نباید از ۲ میل کمتر باشد و نکته اساسی در مورد نصب و اتصال پارتیشن که از روی کار و روی بدنه پارتیشن نباید پیچی و میخ باشد.

در نهایت در دقت کنید در تصاویر پارتیشن ها بین بلوک ها شیارهای وجود دارد که این امکان را دارد که رنگ آن با رنگ بدنه پارتیشن متفاوت باشد این شیارها همان ام دی اف ۲۵ میلی متری می باشند که موجب می شوند در پارتیشن های اداری استحکام بیشتری حاکم شود .

امیدواریم این مطلب مورد پسند شما مخاطبین عزیز باشد و بتواند در خرید پارتیشن اداریپاپارت به شما کمک کند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *