پارتیشن اداری دست دوم

خدمات پس از فروش پارتیشن اداری

خدمات پس از فروش پارتیشن

خدمات پس از فروش پارتیشن اداری آرا

پارتیشن نیز همانند سایر خدمات و محصولات نیاز به خدمات پس از فروش دارد. خدمات پس از فروش پارتیشن شامل جابه جایی رایگان و رگلاژ در صورت نیاز و رفع ایرادات در صورتی که ایراد ناشی از استفاده نادرست نباشد به عهده شرکت میباشد. شایان ذکر است که در پارتیشن اداری تولید شده آرا از سیستم الیت استفاده می شود. بنابراین تعویض قطعه یا شیشه شکسته شده براحتی امکان پذیر است. این یک امتیاز بزرگ در پارتیشن دوجداره می باشد پس هنگام خرید به الیت ( نوعی اتصال خاص) بودن پارتیشن توجه بفرمایید.

تعمیر پارتیشن اداری دوجداره با شیوه نصب الیت بیشتر از ۱ ساعت وقت شما را نخواهد گرفت. شما می توانید در ساعات اداری با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل و ایراد پارتیشن اقدام کنیم. پارتیشن نصب شده توسط این شرکت تا ۵ سال از خدمات پس از نصب بهره می برد و این کار بخاطر رعایت اصول مشتری مداری می باشد.

البته شایان ذکر است که با توجه به متراژهای متفاوت مکان ها ، همواره نمی توان پارتیشن را به محل جدید انتقال داد. ولی در صورتی که متراژها و ابعاد کار شده یکسان باشد این امکان وجود دارد. در صورت انتقال پارتیشن به مکان جدید هزینه های نصب مجدد محاسبه و اعلام می گردد.

شرکت آرا پارتیشن مجری انواع پارتیشن اداری ، پارتیشن تک جداره ، پارتیشن دوجداره ، پارتیشن شیشه ای ، پارتیشن فریم لس ، پارتیشن تک جداره آلومینیومی و پارتیشن دوجداره آلومینیومی می باشد. شما می توانید برای استعلام قیمت پارتیشن و سفارش نصب پارتیشن با شماره های ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت هماهنگی لازم برای بازدید و ارزیابی پروژه را انجام خواهند داد.

۰۲۱-۴۴۴۸۴۲۹۱   ,   ۰۲۱-۶۶۷۸۵۶۴۲    ,   ۰۹۱۲۵۴۵۴۶۶۱
رویکرد ما در آراپارتیشن بر اساس زیباسازی دکوراسیون اداری است.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *