خدمات پس از فروش ویژه پارتیشن اداری

خدمات پس از فروش ویژه پارتیشن اداری : آرا پارتیشن بعد از فروش و نصب پارتیشن اداری خدمات پس از فروش نیز ارائه می کند در اصل می توان گفت برای پارتیشن های اداری نیز باید  خدمات پس از فروشی ارائه کرد ، این خدمات شامل رفع ایرادات ( این مورد در صورتی است که به علت استفاده نادرست از پارتیشن نباشد) ، جابه جایی رایگان و رگلاژ می باشد . ذکر این نکته خالی از لطف نیست که پارتیشن های ساخته شده توسط ما از سیستم الیت می باشد و در آنها به راحتی شیشه شکسته شده و تعویض قطعه صورت می گیرد و برای پارتیشن های اداری به عنوان یک مزیت عالی تلقی می شود .

 

خدمات پس از فروش ویژه پارتیشن اداری

 

نکته ) بهتر است در زمان خرید به الیت بودن ( نوعی اتصال خاص) در پارتیشن دقت داشته باشید .

.

.

اگر پارتیشن اداری دوجداره به شیوه الیت نصب شده باشد تعمیر پارتیشن در چنین شرایطی بیشتر از یک ساعت زمان نخواهد برد و شما می توانید در ساعات اداری باکارشناسان ما تماس بگیرید تا ما در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل پارتیشن شما را رفع کنیم . خوشبختانه ما در این زمینه های سال های زیادی در خدمت مشتریان خود هستیم و کاملا به اصول مشتری مداری آگاه می باشیم و سعی داریم تا نظر شما عزیزان را به بهترین نحوه ی جلب نماییم.


پارتیشن آرا ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین نوع پارتیشن اداری با استفاده از متدهای روز دنیا و استانداردهای بروز در زمینه پارتیشن بندی یکی از برترین های این رشته شغلی می باشد. خدمات پس از فروش ویژه پارتیشن اداری از راهبردهای خاص ما در ایجاد حس رضایت قلبی در مشتریان می باشد. همچنین خدماتی برتر نیز برای پارتیشن های منازل , سازمانها و ادارات دولتی و شخصی نیز ارائه می کنیم .

 

با پارتیشن آرا از خدمات پس از فروش ویژه برخوزدار شوید.

مجری بهترین و با کیفیت ترین طرح های پارتیشن در ایران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *