جلا و رنگ در پارتیشن

جلا و رنگ در پارتیشن سطح وسیعی از رنگ ها و جلا در پارتیشن در اختیار شما قرار گرفته می شود . به وسیله تکنولوژی های پیوسته ، اشکال جدیدی از رنگ آمیزی به ما داده می شود که هر شی قدیمی در محیط قادر است با رنگ مناسب روی پارتیشن و دیواره احیا شود.

اگر در محیط های مبلمان اداری از رنگ های زیبایی استفاده شود سبب ایجاد تنوع در محیط می گردد ؛ بهتر است در زمان طراحی استفاده از انواع نقاشی ها و رنگ ها را فراموش نکنید چون با همین کارهای ساده می توانید ویژگی های معماری خاصی را به فضای خود ببخشید.

جلا و رنگ در پارتیشن

استفاده از رنگ نقره ی به نسبت دیگر رنگ ها مانند کروم ، آجری ، خاکی و قهوه ی در جلا بیشتر کاربرد داشته است . برای تکمیل رنگ ها استفاده از بافت و شکل ماهرانه می باشد ، اگر از رنگ های قدیمی همراه بروز رسانی های جدید استفاده شود سبب می گردد تا یک مد قدیمی در فضای امروزی ایجاد شود که این خود بسیار لذت بخش می باشد.

.

.

استفاده نمودن از یک لایه جا بر روی پارتیشن اداری هم محافظت را در بر می گیرد و هم اینکه سبب تنوع و ایجاد زیبایی خاصی خواهد شد . اگر شما هم قصد دارید از جلای درخشان یا جلای مات استفاده کنید پیشنهاد می کنیم حتما ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.

در صورتی که در پارتیشن دوجداره از رنگ های براق روغنی استفاده شود ، جلای بسیاری به آن می دهد و هم درخشان تر و مقاوم تر خواهد بود . ذکر این نکته خالی از لطف نیست که با اینکار امکان شست وشو نیز پیدا می کنند ولی فراموش نکنید که دیر تر خشک می شوند و زودتر آسیب دیده و خراشیده خواهند شد این در حالی است که نقاشی مات و پلاستیکی را نمی توان شست اما راحت تر می توان از آنها استفاده کرد و سریع خشک می گردند ، برای تمیز کردن آنها میتوان از برس کمک گرفت و هم نسبت به رنگ های روغنی دارای قیمت مناسب تری می باشند وجلای خوبی نیز دارند ؛ فراموش نکنید تجدید آنها راحت تر می باشد.

در صورتی که از رنگ های کرم و قهوه ی استفاده شود سبب می شود محیطی شیک و کلاسیک ایجاد گردد ، قهوه ی مات در سطح دیوارها وقهوه ی سیر در ماده چند لایه میز مثل تکه های شکلات و قهوه در یکدیگر جذب می گردند و سبب می شوند تا زیبایی ها چند برابر شوند . ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه رنگ آمیزی را شروع کنید در جایی مخصوصی ترکیب دلخواه رنگی را برای خود تست نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *