تعریف پارتیشن

تعریف پارتیشن , معنی و مفهوم پارتیشن , مقایسه انواع پارتیشن : تا به حال تعریف های زیادی از پارتیشن شنیده ایم . پارتیشن به معنای جدار ، ناحیه ، تیغه ، دیوار تیغه ، حد فاصل ، وسیله و یا اسباب تفکیک ، تقسیم به بخش های جزء کردن ، تفکیک کردن ، آپارتمان ، جدا کردن ، جزء بندی کردن و افراز است که معمولا در دکوراسیون و علوم معماری دیده می شود اما اگر بخواهیم خیلی ساده آن را تعریف کنیم باید بگویم به عنوان جدا کننده در محیط ها و اماکن مختلف می باشد و از زمان های دور از آن استفاده کرده اند اما پس از گذشت زمان نوع مواد آن تغییر کرده است و با رشد روز به روز تکنولوژی شاهد پارتیشن های با اشکال و اجناس مختلف می باشیم .

گذشته ها پارتیشن ها از جنس پرده بودند ولی بعد ها جای خود را به چوب ها دادند و هم اکنون شاهد پارتیشن های هستیم که آهنی ، آلومینیومی ، شیشه و ام دی اف و چوبی می باشیم . حالا در بازار که چرخی کوتاه بزنیم با پارتیشن های شیک و دارای تنوع روبرو می شویم . آیا واقعا ما به پارتیشن نیاز داریم ؟

.

.

مقایسه انواع پارتیشن

پارتیشن های آلومینیومی : در این نوع پارتیشن ها فریم های که بکار رفته می شود از جنس آلومینیوم می باشد و در بین اسکلت آلومینیومی شیشه های تک جداره یا دوجداره قرار می گیرد . این نوع پارتیشن ها دارای استحکام خوبی است و در بسیاری از مواقع که نیاز به دید بهتری است از آن استفاده می شوند . اما نباید فراموش کرد که این نوع پارتیشن ها در تنوع تقریبا محدودیت دارند و رنگ ها به اصطلاح در آنها آنادایز می گردد که موجب می شود قیمت نهایی بالا رود . جز محدودیت رنگ مشکل دیگری که در این نوع پارتیشن وجود دارد، اتصال بین اسکلت پارتیشن است که پس از مدتی متاسفانه از تنظیم و رگلاژ خارج می گردد و زمانی که درب بسته می شود یا به صورت عادی در بر روی آن راه می رسد شاهد صداهای ناشی از لرزش به صورت نویزو ناهنجار می باشیم . پس در نهایت با توجه به مبلغی که ما برای آن می پردازیم نمی توانند خواسته هایمان را فراهم سازد.

 

تعریف پارتیشن

تعریف پارتیشن

 

پارتیشن شیشه ای یا فریم لس ( بدون اسکلت ) : این مورد در اصل پارتیشنی است که برای جدا نمودن پاگرد راه پله از ورودی آپارتمان و در راه پله ها از آن استفاده می شود اما از استفاده از این گونه پارتیشن را به هیچ وج در محل کار یا شرکت توصیه نمی شود یکی از علل های ناامنی آن در زمان شکستن و عدم کارکرد برای جلوگیری از سر و صدا می باشد.

پارتیشن تک جداره : ارزان ترین نوع پارتیشن ، پارتیشن های تک جداره هستند که به نسبت پارتیشن های دوجداره و شیشه ای از محبوبیت کمتری برخوردار می باشند.
پارتیشن دوجداره یو پی وی سی : این نوع پارتیشن ها بسیار مناسب هستند ولی فقط مشکلی که دارند به جای دیوار به انسان حس پنجره را می دهند و مشکل دیگری که برای آنها مطرح است برای هر محیطی مناسب نیستند و از نظر اقتصادی نیز به صرفه نخواهد بود.

پارتیشن اداری دو جداره تمام ام دی اف با اتصال الیت : این نوع پارتیشن به عنوان بهترین نوع پارتیشن موجود در بازار به شمار می آید ؛ کیفیت در این نوع پارتیشن بسیار عالی است و بهترین و بالاترین استانداردها در آن رعایت شده است پس هیچ شکی در انتخاب این پارتیشن نداشته باشید.

قیمت پارتیشن اداری

اگر می خواهید به صورت دقیقی از قیمت پارتیشن ها آگاهی داشته باشید و همچنین از نحوه ی نصب آنها نیز مطلع باشید به شما توصیه می کنیم با کارشناسان ما در این رابطه مشورت نمایید . قیمت پارتیشن های اداری ام دی اف با نوع ام دی اف یا با شیشه تک جداره سند بلاست و یا با شیشه دوجداره ساده برابر می باشد و در گزینه ی اخر قیمت کرکره سوئدی با سیستم ولومی به شکل جداگانه ی محاسبه می گردد.

بهتر است در مورد پارتیشن ها بیشتر تحقیق کنید و این را خوب بدانید که هیچ ارزان بودنی به علت نخواهد بود ما به شما توصیه می کنیم پارتیشن های را بخرید که از لحاظ استاندارد بودن تضمین شده باشند و همچنین به جزئیات آن و مشخصات پارتیشن دقت های لازم را داشته باشید .

ما همیشه سعی کرده ایم با رعایت اصول و استاندارد ها به مشتریان عزیز پارتیشن های را ارائه دهیم که ضمن دارا بودن قیمت مناسب ، این استاندارد ها نیز به نحوه ی احسن در آنها رعایت شده باشد .

هدف ما تنها جلب رضایت شما مشتریان عزیز است .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *